Jdi na obsah Jdi na menu
 


Asi jako každá jiná holka jsem už jako malá chtěla bejt, jako ta Popelka, kvůli které, když vešla do sálu, všichni zapomněli dýchat. O pár let později jsem byla taky hodně udivená, když jsem zjistila, že takový nároky nemám na sebe jenom já, ale i páni kluci.  Proto jsem se před každou schůzkou pečlivě vydrhla, natřela vonnym olejem a tak podobně. A nakonec mi bylo uprimně líto času, kterej jsem touhle procedurou promrhala. Jednou protože ten kluk byl prostě divnej, nebo se odvážil mi oznámit, že chytil rýmičku a že nikam nepůjde... a tak je to pořád dokolečka. K čemu mi pak byla všechna ta krása, když jsem stejně s ponížením seděla doma. Z tohohle usuzuju, že chlapi dneska vůbec nevěděj, jak vzácná je opravdová žena. Tím myslím ženu, která dokáže chodit do práce, vychovávat děti, vařit, uklízet, žehlit, prát...atd atd...a zároveň být krásná, usměvavá a nikdy si nestěžovat, že už má toho všeho dost. Je to vpodstatě nereálný ideál, pro muže však zjevně naprostá samozřejmost. Nechci bejt zlá, ale žádnej nedostane nic zadarmo, protože přesně takhle bych jednou nerada dopadla. Pánové měli byste se začít víc snažit...

 

Náhledy fotografií ze složky Gustav Klimt

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

...

(K.., 30. 1. 2007 15:15)

No, o naprosté pravdivosti vašich názorů by se, stejně jako o pravdivosti textu, ke kterému náleží tenhle komentář, jistě dalo polemizovat :-) Ale v základní myšlence máte, stejně jako ten text, asi pravdu. Jen by bylo záhodno si, pokud jde o článek výše, uvědomit, že to přesně tak funguje i naopak - "opravdová" žena je stejně vzácná, jako "opravdový" muž.

...

(Manndarinne, 30. 1. 2007 14:05)

Dik:) ale uznej že máme naprostou pravdu...

...

(K.., 30. 1. 2007 13:27)

Naslouchat vašim nářkům mi nevadí :-) Nářky já chápu.
Jinak - pěkný stránky :-)

2 K.

(Manndarinne, 30. 1. 2007 13:09)

na vlastní nebezpečí samozřejmě

áále kdopak se nám tu fláká...:)

(Mannadrinne, 30. 1. 2007 13:05)

vítej na mejch stránkách:)
předem se omlouvám za tu zkomoleninu mýho oblíbenýho Údolí smutku tam nahoře
Psychickou účastí jsem myslela naslouchání našim nářkům, což tě evidentně moc nebralo, čemuž se ani nijak zvlášť nedivim.
Každopádně jestli chceš v našem spolku zůstat, tak mi napiš na mail ňákou ostrou kritiku týkající se chlapů a já jí ráda uveřejnim:)

:-)

(K.., 30. 1. 2007 13:00)

Hm... Kohopak myslíte tím feministou? A co přesně je psychická účast? ;-)

Vykopnout zástupce rodu mužského:))

(Manndarinne, 30. 1. 2007 11:47)

Odkaz tam rozhodně dej! Až zjistim jak se to dělá, ráda ti taky udělam ňákou tu reklamu:) Vznáším návrh na vyhození feministy ze spolku z důvodu nedostatečné psychické účasti při poslouchání našich obvinění!!! Přílišná nečinnost!!! (mmch dvě hodiny trvá jenom si odepilovat ruce ne? Víc bych najednou asi nepřežila:))

podporuji náš spolek:)

(bru the feminist, 28. 1. 2007 17:44)

měli by si holenci uvědomit, že jenom depilace zabere 2 hodiny!!! Jináč Mandarinko, máš pěkný stránky (hl vizuálně, ten Zrzavej..hmmm..škoda jen, že je rozpláclej:) můžu si dát odkaz na brusinkovej blog? nehynoucí sláva zaručena:)